Zmień ustawienia cookies
Pensjonat Sekuła Pensjonat Sekuła Panorama na Tatry Pensjonat Sekuła - Animacje Pensjonat Sekuła - Jacuzzi Pensjonat Sekuła - Grota Solna Pensjonat Sekuła - Sauna Pensjonat Sekuła - Łaźnia Pensjonat Sekuła - Bawialnia Pensjonat Sekuła - Bawialnia

Animacje

Wypoczynek w Pensjonacie Sekuła oznacza dla dzieci udział w popołudniowo-wieczornych (od 16:00 do 21:00) animacjach ruchowych, kulinarnych, technicznych i kreatywnych. W ramach „Krainy Przygód” dzieci spędzą trochę czasu na dworze, zaangażują się w sportową rywalizację i zagrają w ciekawe gry. Bystrzaków zainteresuje rozwiązywanie łamigłówek i rebusów, a małych artystów – zajęcia plastyczne czy składanie origami. Podczas gdy dzieci będą pod opieką doświadczonych animatorów, rodzice mogą wypocząć w strefie SPA, korzystając z sauny, jacuzzi, łaźni czy groty solnej.

To jednak jeszcze nie wszystkie atrakcje, które zapewnia pensjonat. Do zabawy w bawialni zaprasza kolorowy Małpi Gaj z torem przeszkód, zjeżdżalnią i basenem z piłeczkami, mnóstwo zabawek i konsola Xbox, a także projektor ze sporym ekranem, na którym dzieci obejrzą ulubione bajki.

Gdy pogoda dopisuje, maluchy szaleją na nowoczesnym placu zabaw. Zimą zabawę na świeżym powietrzu można kontynuować, zjeżdżając na sankach lub na nartach na pobliskich stokach. Latem warto wybrać się na szlak pieszy lub wycieczkę rowerową (rowery z fotelikami dostępne na miejscu). O każdej porze roku zachęcają natomiast Termy Bukovina, na które Goście pensjonatu otrzymują zniżki.

 

 

 

 

 

Oferty specialne
spa